Replika rolex, rolex saat

yasadışı tekne gelenler siyaseti '55 Split atalarından için ne çağdaş İşçi Partisi'nin için olabilir.

güncel haber daha Avustralya'da hiçbir yasadışı tekne gelenler olmuştu beş hafta, hemen Abbott hükümeti sert tedbirler sonrasında, siyaset sahnesinde rasyonel gözlemciye hiçbir şok oldu, ama şaşkınlık ve öfke o Sol yanı sıra İşçi Celebration doğru tetiklenen bazı hafif eğlence sundu. muzaffer hükümet nedense 'başarısız' olduğunu iddia ve gizli yöntemlerle haksız başarılı hükümeti kınayan arasında Torn, Sol açıkça ulusal meselelerde belirgin özellikli vardır 12 yıl içinde bu endişe ile uzlaşmak mümkün olmuştur . Sol için oldukça kötü Abbott, hükümetin düzensiz göç sizin siyaset ideal tarafının çevresinde olduğunu basitçe değil göstermektedir Önemli Vizyon ve UMR Çalışması tarafından yayımlanan son yoklama olabilir, ancak ek olarak solun için hiçbir iyileşme umudu var ki.

Liberaller tarafından uygun şekilde ele, göç siyaseti hiçbir önemli ölçüde daha az etkili onlar için, ve tıpkı ölümcül İşçi Kutlama için olabilir Replika saatler , Komünizm yanı sıra İşçi Split, kadar olduğu gibi olmuştu 1970'lerde.

Öncelikle bu meydan İşçi için olmaya devam edeceğini ölümcül ortaya çıkarmak için yoklama ile arıza bakacağız.

UMR Analizi dan çarpıcı rakamlar ankete katılanların% 60'ı en iyi saatler çoğaltma "Avustralya hükümeti gerçekten sığınmacıların tedavi şiddetini artırması gerektiğini" olduğunu kabul etti ,% 59 deyimini kullanarak aynı fikirde iken bu "tekneyle varmak çoğu sığınmacıların gerçek mülteci". Ayrıca bu, katılımcıların% 59 mülteciler hükümetin refah yardımı almak gerektiğini söyledi. Bu yoklama Aralık 2016 yılında toplandı olduğu gibi, Abbott hükümetin askeri operasyonlar yükseklikte, o hükümet sürebilir varsayımsal bir önlemin gebe aslında tekneler torpedoing Replika Rolex saatler Replika saat seçmenlerin çoğunluk yardım almak olmaz.

gerekli Medya Araştırmaları yoklama büyük ölçüde bu bulguları güçlendirmektedir up-to-date çoğu. Katılımcıların% 35'i% 25 devlet "çok yumuşak" olduğunu söylerken hükümet sığınmacılara "Doğru yaklaşım" olduğunu söylüyorlar. Ankete katılanların yalnızca% 22'si politikasını mevcut "çok zor" olduğunu belirtti.

aşağıdaki gibi Yani mevcut stand şeyler olarak biz özetleyebiliriz: seçmenlerden beşte birinden biraz daha gerçekten Sol hükümetin politikalarına karşı ve teorik olarak hükümet İşçi Partisi'nin eleştirilere açığız. En az% 60 Sol'un politikalarına karşı açıkça düşmanca - bu daha iltica politikası ardından "çok yumuşak" olduğunu söyledi Gillard yıl süre yokladı 60-63% kanıtladığı olabilir - kalan kayıtsız ya da her ne kadar uysal. gemilerde hükümetin zor hattı ile muhalifler aynı millet İşçi politikası üzerinde orantısız bir etkisi sahip yanı sıra bu, İşçi için tankın şu anda olduğu sunulan tekne sürece İşçi hiç hareket için sadece oda yoktur gelenler siyasette canlı meydan kalır.