Hakkımızda

Biz Kimiz?

1999 yılında hazırlık çalışmaları ile eğitim yolculuğumuza başladık.
2000 yılında Ankara Üniversitesi hocaları ile birlikte ilk okul öncesi eğitim setimizi çıkardık.

ODTÜ, Başkent, Gazi, Hacettepe, Marmara Üniversitelerindeki değerli hocalarımızla eğitim setleri hazırladık. Türkiye’ nin bir çok ilinde Okul Öncesi Öğretmenlerine hizmetiçi seminerleri verdik.

Okul öncesi Yayınevi olarak çıkardığımız Eğitim setleri, öğretmen kitapları ve yaş gruplarına göre plan programlar Türkiye genelinde bir çok okulda uygulanmakta olup, tercih edilen marka olmanın gururunu yaşıyoruz. Halen okul öncesine emek veren değerli hocalarımızdan oluşan ARGE’miz de PROJELERİMİZ devam etmektedir.

Yurtdışından Türkiye’ye eğitici okul öncesi materyallerini getirerek bu alana katkı sağladık.
İşin mutfağından gelen bizler bu başarımızı okul öncesi Eğitimi kurumları açarak adım adım hedeflerimize ulaştık.

Alanında deneyimli, tecrübeli, genç, dinamik kadromuzla şubelerimizde mesleklerini en doğru şekilde icra ederek başarılı – mutlu – soran – sorgulayan özgüvenli Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı bireyler yetiştirme yolunda ilerliyoruz.

2017-2018 Eğitim Yılında bir şube daha açtık. Sizlerin güveni ile yeni şubelerimizi açmaya,eğitim adına projeler üretmeye devam edeceğiz…
Felsefemiz mutlu olmak… Çünkü mutluluk başarıyı getirir. Bir çocuğun mutlu olması için gerekli olan kendini değerli hissetmesidir.

KALBİMİZ SİZLERİN EN DEĞERLİ VARLIKLARINIZIN GELECEĞİ İÇİN ATIYOR…
Saygılarımızla

Some content here depending on data type

Bizim İçin Önemli!

Okul öncesi eğitimi çocuklar için temel ihtiyaçtır. Bu ihtiyacın, alanında uzman kadroyla giderilmesi yalnızca eğitim hayatının değil, çocuğun gelecekteki yaşantısını büyük oranda etkiler. Burada atılacak sağlam bir adım çocuğun ileriye daha hızlı koşmasını sağlayacaktır.

Yaratıcılık

İletişim

Uyumluluk

Gelişim